Uchem nadepniętym #3: piosenki prawdziwej singielki

Wokół wiosna. Kwitną drzewa i rabatki, już niedługo pięknie zapachnie bzem. Idealny czas na romantyczne spacery i pocałunki pod kwitnącą magnolią. Jeżeli jednak cieszysz się wiosną, jadąc sama na swoim życiowym tandemie (jak Elka singielka, tylko buty masz do pary), wiedz, że nie jesteś sama!
Jeżeli na widok zakochanych par w parku również przechodzisz singielkowy kryzys a dobrze reagujesz na terapię muzyką- koniecznie wsłuchaj się w poniżej prezentowaane kawałki. Tęsknota za eks, brak wiosennych amorów- przejdzie jak ręką odjął!

  • #singielka1.: Romeo sam nie wiedział czego chce. Julia zmarnowała niejeden wieczór, czekając na swojego amanta. W końcu przestała czekać, zamknęła balkon i zaczęła nowy rozdział, nie do końca zgodny z wizją Szekspira. Życie bez Romea wcale nie okazało się gorsze, szybko zapomniała o tym, jak bardzo zranił ją „ukochany:. Natomiast Romeo, widząc zupełny brak zainteresowania ze strony Julii, stwierdził, że jednak kocha Julię i chciałby z nią być. Romeo, „skąd wziąłeś ten pomysł nienormalny, skąd?”
  • #singielka2: Ufna, zakochana i pewna, że zna swojego mężczyznę. Do czasu, kiedy na jaw wychodzi, że jej ideał prowadzi podwójne życie i swoją miłością obdziela połowę miasta. Singielka buntuje się, obiecuje sobie, że już nigdy więcej się nie zakocha.  Chce uciec na drugi koniec świata, ale zabiera ze sobą dreszcze, pozostałość po swojej miłości.

 

  • #singielka3: Czarujący Jacuś, który niespodziewanie przestał kochać i złamał serce. Przez niego Singielka przytyła trzy kilo ze zgryzoty a jej serce zamieniło się w kamień. Nie zmiękczą go żadne kwiatuszki, czekoladki ani inne zaloty. Idealna, romantyczna miłość umarła i każdy kolejny Maciuś nie będzie już traktowany tak, jak Jacuś, bo przez niego Singielka już nie bawi się w miłość.

 

Drogie singielki! Kiedyś każda z nas znajdzie swojego Tomasza. Tej wiosny jednak zostaje nam muzykoterapia, duża dawka świeżego powietrza i rozsądny kieliszek wina. Wasze zdrowie!

singielka-odcinek-26-elka-paulina-chrusciel_24985083

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s